Kontakta oss

Boka gratis coachingmöte

Vi som jobbar här

Pernilla Blomkvist

Affärsjurist

+46 70 865 14 65

pernilla.blomkvist@legalworks.se

Sofia Wrååk

Affärsjurist

+46 73 520 12 76

sofia.wraak@legalworks.se

Caroline Snellman

Affärsjurist

+46 76 192 64 95

caroline.snellman@legalworks.se

Julia Isaksson

Affärsjurist

+46 73 537 27 27

julia.isaksson@legalworks.se

Helena Reimers

Affärsjurist

+46 76 138 55 86

helena.reimers@legalworks.se

Alexandra Waldersten

Marknadschef

+46 73 536 47 67

alexandra.waldersten@legalworks.se

Joel Wickman

Utvecklingsansvarig

08-7290050

joel.wickman@legalworks.se

contact

Ställ en fråga inom alla affärsjuridiska rättsområden.

Du får en utredning från våra jurister inom 5 arbetsdagar, helt gratis!