Kontakta oss

Boka gratis coachingmöte

Boka ett 30 minuters gratis videomöte med en av våra erfarna bolagsjurister. Du väljer vilket rättsområde och vilken tid för mötet som passar dig.

Vi som jobbar här

Isabella Kubanek

Sälj & customer success manager

+46 73 982 55 13

isabella.kubanek@legalbuddy.com

Christoffer Lundberg

Systemutvecklare

christoffer@legalbuddy.com

Julian Lundberg

Systemutvecklare

julian@legalbuddy.com

Paulina Tokarikova

Affärsjurist

+46 72 306 55 59

paulina.tokarikova@legalworks.se

Pontus Danielson

Affärsjurist

+46 70 149 29 03

pontus.danielson@legalworks.se

Caroline Snellman

Affärsjurist

+46 76 192 64 95

caroline.snellman@legalworks.se

Sandra Jona

Biträdande jurist

sandra.jona@legalworks.se

Carl Otto Lange

Affärsjurist

+46 707 854 007

lange@legalworks.se

Ellinor Dison

Biträdande jurist

ellinor.dison@legalworks.se

Amanda Gabrielsson

Affärsjurist

+46 70 290 29 37

amanda.gabrielsson@legalworks.se

Behöver du juridiska muskler i din verksamhet?

Testa vår digitala bolagsjurist gratis i 1 månad
- Juridiskt stöd och avtalshantering för företag

Ställ en fråga inom alla affärsjuridiska rättsområden.

Du får en utredning från våra jurister inom 5 arbetsdagar, helt gratis!

Skriv frågan