Kontakta oss

Boka gratis coachingmöte

Boka ett 30 minuters gratis videomöte med en av våra erfarna bolagsjurister. Du väljer vilket rättsområde och vilken tid för mötet som passar dig.

Vi som jobbar här

Mathias Gausel

Säljchef

+46 70 690 31 11

mathias@legalbuddy.com

Christoffer Lundberg

Systemutvecklare

christoffer@legalbuddy.com

Julian Lundberg

Systemutvecklare

julian@legalbuddy.com

Alexandra Waldersten

Marknadschef

+46 73 536 47 67

alexandra.waldersten@legalworks.se

Pernilla Blomkvist

Affärsjurist

+46 70 865 14 65

pernilla.blomkvist@legalworks.se

Sofia Wrååk

Affärsjurist

+46 73 520 12 76

sofia.wraak@legalworks.se

Caroline Snellman

Affärsjurist

+46 76 192 64 95

caroline.snellman@legalworks.se

Sandra Jona

Biträdande jurist

sandra.jona@legalworks.se

Carl Otto Lange

Affärsjurist

+46 707 854 007

lange@legalworks.se

Ellinor Dison

Biträdande jurist

ellinor.dison@legalworks.se

Linda Kinnunen

Affärsjurist

linda.kinnunen@legalworks.se

Behöver du juridiska muskler i din verksamhet?

Testa vår digitala bolagsjurist gratis i 1 månad
- Juridiskt stöd och avtalshantering för företag

Ställ en fråga inom alla affärsjuridiska rättsområden.

Du får en utredning från våra jurister inom 5 arbetsdagar, helt gratis!

Skriv frågan