Kontakta oss

Boka gratis coachingmöte

Vi som jobbar här

Pernilla Blomkvist

Affärsjurist

+46 70 865 14 65

pernilla.blomkvist@legalworks.se

Sofia Wrååk

Affärsjurist

+46 73 520 12 76

sofia.wraak@legalworks.se

Caroline Snellman

Affärsjurist

+46 76 192 64 95

caroline.snellman@legalworks.se

Alexandra Waldersten

Marknadschef

+46 73 536 47 67

alexandra.waldersten@legalworks.se

Christoffer Lundberg

Utvecklare

christoffer.lundberg@legalworks.se

Sandra Jona

Biträdande jurist

sandra.jona@legalworks.se

Ellen Kjellberg

Uppsatspraktikant

ellen.kjellberg@legalworks.se

Carl Otto Lange

Affärsjurist

+46 707 854 007

lange@legalworks.se

Ellinor Dison

Uppsatspraktikant

ellinor.dison@legalworks.se

Behöver du juridiska muskler i din verksamhet?

Testa vår digitala bolagsjurist gratis i 1 månad
- Juridiskt stöd för start-ups och entreprenörer.

Ställ en fråga inom alla affärsjuridiska rättsområden.

Du får en utredning från våra jurister inom 5 arbetsdagar, helt gratis!

Skriv frågan